KONST / Ramar / Tavelram 8681210
nr 868 1210
Tavelram
förgylld, ramens innermått: 78x55
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 januari 2014
kl 18:41:04
5/1 02:29:47