ART / Frames / Picture frame 8681210
nr 868 1210
PICTURE FRAME
gilt, inside measurements: 78x55, wear.
förgylld, ramens innermått: 78x55
Condition: slitage
300
SEK 100
Monday January 6 2014
at 18:41:04
5/1 02:29:47
PICTURE FRAME
Condition: slitage
nr 868 1210
PICTURE FRAME
Condition: slitage
Estimate: | 300 |
Sold: | SEK 100 |
Monday January 6 2014 |
5/1 02:29:47 | 1 | Vinnande bud |